Kthehu lart

Klopp: Liverpool e meritoi fitoren ndaj Sevillas

Klopp: Liverpool e meritoi fitoren ndaj Sevillas GazetaExpress

Trajneri i Liverpool, Jurgen Klopp, e ka pranuar se skuadra e tij ka në nevojë të përmirësohet pas barazimit 2-2 me Sevillan të mërkurën mbrëma në Ligë të Kampionëve.

Ai beson se ka shumë gjëra pozitive që lojtarët e tij mund t’i marrin nga kjo përballje, transmeton Express.

“Nuk ka kuptim të frustrohemi, duhet ta pranojmë [barazimin]. Nuk është çka deshëm, e as çka merituam. Ata nuk patën raste, jo më shumë se ne sepse ne dominuam totalisht”, ka thënë Klopp. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shtator 2017 08:00
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera