Kthehu lart

Katastrofë për Realin, lëndohet Kovacic dhe shpërthen në lot (Foto)

Katastrofë për Realin, lëndohet Kovacic dhe shpërthen në lot (Foto) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 21:18

Mateo Kavacic është lënduar ndaj Apoelit dhe ka lëshuar fushën e lojës në minutën e 25’të. Vendin e tij e ka zënë Toni Kroos. Nuk dihet nëse lëndimi është serioz, por Kovacic për disa çaste edhe shpërtheu në lot.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 21:18
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Lajm i gëzueshëm për Schweinsteigerin dhe Ivanovicin 0

  Të tjera