Kthehu lart

Karikatura e ditës (Foto)

Karikatura e ditës (Foto) GazetaExpress

Messi është pjesë e karikaturës së ditës.

“Goal.com” ka publikuar karikaturën e ditës ku personazhi kryesor është ylli i Barcelonës, Lionel Messi.

Pesë herë fituesi i “Topit të Artë” shkëlqeu ndaj Juventusit në Ligën e Kampionëve duke shënuar dy gola në fitoren prej 3:0 të Barcelonës.

Ai ishte i pakapshëm nga lojtarët e Juves, duke dhuruar spektakël në “Camp Nou”. /Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 20:42
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera