Kthehu lart

​ Karikatura e ditës

​ Karikatura e ditës GazetaExpress

Cristiano Ronaldo dhe Zinedine Zidane janë personazhe kryesore të karikaturës së ditës

Goal.com ka publikuar karikaturën e ditës të pikturuar nga Omar Momani, ku personazhe janë Cristiano Ronaldo dhe Zinedine Zidane.

Për dallim nga sezoni i kaluar ku ishin në maje të futbollit botëror, këtë sezon Ronaldo duket se po e braktis trajnerin Zidane, i cili vazhdon të ketë besim në portugezin që ka shënuar vetëm 4 gola në 14 ndeshje. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Janar 2018 11:30
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  Të tjera