Kthehu lart

Kalinic pritet të startojë për Milanin sonte

Kalinic pritet të startojë për Milanin sonte GazetaExpress

Nikola Kalinic pritet ta bëjë paraqitjen e para nga fillimi për Milanin sonte kundër Austria Vienna në Evropa Ligë.

Sulmuesi kroat iu bashkua Milanit gjatë kësaj vere nga Fiorentina si huazim me të drejtë blerje, transmeton Express.

Kalinic ka munguar në shumicën e fazës përgatitore me Fiorentinën dhe ende nuk e ka bërë paraqitjen e parë nga fillimi për klubin e ri.

Por, Correire della Sera pret që Kalinic të luajë nga fillimi sonte kundër Vienna. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Shtator 2017 13:55
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera