Kthehu lart

Ka gol në ndeshjen Feyenoord – Manchester City (Video)

Ka gol në ndeshjen Feyenoord – Manchester City (Video) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 20:50

Manchester City ka kaluar në epërsi ndaj Feyenoordit me golin e mbrojtësit, Jone Stones, i cili realizoi në minutën e tretë.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 20:50
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Lajm i gëzueshëm për Schweinsteigerin dhe Ivanovicin 0

  Të tjera