Kthehu lart

Juventus nuk është në bisedime me yllin e skuadrës për renovimin e kontratës

Juventus nuk është në bisedime me yllin e skuadrës për renovimin e kontratës GazetaExpress

Juventus ende nuk i ka nisur bisedimet me Giorgio Chiellinin për kontratën e re.

Megjithatë, mediat italiane raportojnë se kjo nuk do të përbëjë ndonjë problem, përcjell Express.

Mbrojtësi italian, i cili momentalisht është jashtë fushave të blerta për shkak të lëndimit, do të mbetet pa kontratë verën që vjen, pasi kontrata aktuale i skadon më 30 qershor.

Raportohet se atij do t’i ofrohet një kontratë e re me kohëzgjatje dyvjeçare, por sipas calciomercato.it, nuk ka bisedime deri tani. /Express/ 

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 14 Shtator 2017 10:35
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • S’kanë të ndalur golat në ndeshjen Manchester United – Newcastle United

   S’kanë të ndalur golat në ndeshjen Manchester United – Newcastle United 0

  Të tjera

  • Shkëlqen Suarez, fiton Barcelona

   Shkëlqen Suarez, fiton Barcelona 0

  • Fitojnë skuadrat e mëdha në Premier Ligë

   Fitojnë skuadrat e mëdha në Premier Ligë 0