Kthehu lart

Guardiola për De Bruyne: “Ai është një ndër lojtarët më të mirë që kam parë ndonjëherë”

Guardiola për De Bruyne: “Ai është një ndër lojtarët më të mirë që kam parë ndonjëherë” GazetaExpress

.

Guardiola ka lavdëruar De Bruynen.

Mesfushori, Kevin De Bruyne, ka shkëlqyer në fitoren e thellë të Manchester Cityt ndaj Feyenoordit në Ligën e Kampionëve.

Paraqitja e mirë e belgut nuk ka mbetur pa u lavdëruar nga trajneri spanjoll, Pep Guardiola.

“Kevin De Bruyne është një ndër lojtarët më të mirë që kam parë ndonjëherë në jetën time. Jemi krenar që është me ne”, u shpreh Guardiola. /Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 23:40
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Costa ateron në Madrid: “Jam i lumtur që gjendem në shtëpi”

   Costa ateron në Madrid: “Jam i lumtur që gjendem në shtëpi” 0

  Të tjera

  • Goretzka çmend klubet e mëdha

   Goretzka çmend klubet e mëdha 0

  • Real Madrid tronditet para ndeshjes me Alavesin

   Real Madrid tronditet para ndeshjes me Alavesin 0