Kthehu lart

​Formacioni i Arsenalit ndaj Bournemouth

​Formacioni i Arsenalit ndaj Bournemouth GazetaExpress

Arsenal sot do të luajë në udhëtim ndaj skuadrës së papërshtatshme Bournemouth

Trajneri Arsene Wenger do të vazhdojë të luajë me dyshen shqiptare Shkodran Mustafi dhe Granit Xhaka, kur skuadra e tij Arsenalluan në udhëtim ndaj Bournemouth.

Londinezët do të tentojnë fitoren, për të rritur më shumë gjasat për një vend në katërt më të mirat, ku momentalisht renditen vetëm në vendin e pestë.

Kjo ndeshje do të zhvillohet nga ora 14:30. /Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Janar 2018 08:59
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera