Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar

Formacionet zyrtare: Roma – Shakhtar GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Roma – Shakhtar

Roma dhe Shakhtar kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit në kuadër të ndeshjes së kthimit në Ligën e Kampionëve.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Olimpico nga ora 20:45. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Mars 2018 19:26
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera