Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Villarreal

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Villarreal GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Real Madridit e Villarrealit.

Real Madridi dhe Villarreali do të përballen në Santiago Bernabeu nga ora 16:15, në kuadër të xhiros së 19’të në La Liga, shkruan Gazeta Express.

Dani Carvajal është ndryshimi i vetëm i Realit nga barazimi 2:2 me Celta Vigon. Spanjolli kthehet nga suspendimi atëherë kur i duhet më së shumti Zidanit. /Gazeta Express/

Real Madrid: 

Villarreal: 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Janar 2018 15:08
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera