Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Liverpool – Sevilla

Formacionet zyrtare: Liverpool – Sevilla GazetaExpress

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Liverpoolit e Sevillas.

Liverpooli dhe Sevilla do të përballen në “Anfield” nga ora 20:45.

“Të Kuqtë” do të nisin aventurën në Ligën e Kampionëve kundër një skuadra të papërshtatshme, siç është ajo spanjolle, shkruan Gazeta Express.

Liverpool: 

Sevilla:

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shtator 2017 19:47
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera