Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Feyenoord – Manchester City (Foto)

Formacionet zyrtare: Feyenoord – Manchester City (Foto) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 19:45

Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Feyenoord e Manchester City.

Feyenoord dhe Manchester City do të përballen në stadiumin “De Kuip” nga ora 20:45. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të Ligës së Kampionëve, shkruan Gazeta Express.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 19:45
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Lajm i gëzueshëm për Schweinsteigerin dhe Ivanovicin 0

  Të tjera