Kthehu lart

Formacionet zyrtare: Chelsea – Leicester City

Formacionet zyrtare: Chelsea – Leicester City GazetaExpress

​Janë publikuar formacionet zyrtare për sfidën mes Chelsea dhe leicester City.

Chelsea dhe Leicester City do të përballen në Stamford Bridge nga ora 16:00, në kuadër të xhiros së 23’të në Premierligë, shkruan Gazeta Express.

Chelsea:

Leicester City: 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Janar 2018 15:00
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera