Kthehu lart

Formacionet, Liverpool – City

Formacionet, Liverpool – City GazetaExpress

​Liverpoo dhe Manchester City do të takohen në derbin e kësaj xhiroje të Premierligës

Liverpool do të tentojë të ndal Manchestester Cityn për herë të parë këtë sezon, ndërsa në anën tjetër mysafirët të vazhdojnë ecurinë fantastike pa humbje.

Jurgen Klopp pritet të luajë me formacionin më të mirë, ku në vend të Philippe Coutinhos së larguar do të luajë Adam Lallana.

Ndërsa në anën tjetër Pep Guardiola do të luajë me formacionin më të mirë që ka.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në Anfield Road nga ora 17:00. /Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 14 Janar 2018 08:29
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera