Kthehu lart

Eriksen shënon supergol nga gjuajtja e lirë

Eriksen shënon supergol nga gjuajtja e lirë GazetaExpress

Tottenham ka barazuar rezultatin në 2:2 ndaj Juventusit në Allianz Stadium në kuadër të Ligës së kampionëve. Golin e ka shënuar danezi Christian Eriksen nga gjuajtja e lirë në minutën e 72’

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shkurt 2018 22:14
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera