Kthehu lart

E dashura e Ronaldos, Georgina s’mund t’i ndalë lotët e gëzimit

E dashura e Ronaldos, Georgina s’mund t’i ndalë lotët e gëzimit GazetaExpress

Georgina Rodriguez nuk ka mundur t’i ndalë lotët e gëzimit kur partneri i saj, Cristiano Ronaldo, e kompletoi het-trikun për Juventusin kundër Atletico Madridit.

Ronaldo shënoi het-trik duke i ndihmuar Juventusit ta mundë 3:0 Atletico Madridin në ndeshjen e kthimit të 1/8 së finales në Ligën e Kampionëve të martën në Torino, shkruan Gazeta Express.

Juve e kishte humbur ndeshjen e parë 2:0 në udhëtim, por tri golat e Ronaldos e dërguan kampionin italian në çerekfinale me rezultat të përgjithshëm 3:2.

Kur Ronaldo shënoi në minutën e 86-të nga penalltia për ta kompletuar rikthimin, Georgina shpërtheu në lot. /Gazeta Express/  

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 12 Mars 2019 23:21
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera