Kthehu lart

City po e turpëron Baselin, Aguero shtang portierin

City po e turpëron Baselin, Aguero shtang portierin GazetaExpress

Manchester City ka shënuar tre gola për 23 minuta në ndeshjen ndaj Baselit në Ligën e Kampionëve. Goli i fundit u shënua nga sulmuesi argjentinas Sergio Aguero

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shkurt 2018 21:09
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera