Kthehu lart

City po e shkatërron Feyenoordin (Video)

City po e shkatërron Feyenoordin (Video) GazetaExpress

.

City po fiton 4:0 ndaj Feyenoordit.

Manchester City ka shënuar edhe golin e katërt ndaj Feyenoordit. Për 4:0 shënoi mbrojtësi, Jon Stones, që ishte goli i dytë personal në këtë ndeshje. /Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
  Data: 13 Shtator 2017 22:10
  Autori: GazetaExpress

  Komentet

  • Mourinho: Nuk do të qaj për Pogban

   Mourinho: Nuk do të qaj për Pogban 0

  Të tjera

  • Juventus kërkon yllin e Monacos

   Juventus kërkon yllin e Monacos 0

  • Goretzka çmend klubet e mëdha

   Goretzka çmend klubet e mëdha 0