Kthehu lart

City nuk ka të ndalur, Gundogan shënon për 0:4

City nuk ka të ndalur, Gundogan shënon për 0:4 GazetaExpress

Manchester City ka shënuar për 0:4 ndaj Baselit, ku sërish golashënues ishte mesfushori gjerman Ilkay Gundogan

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shkurt 2018 21:56
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera