Kthehu lart

Buffon bën mrekullinë ndaj Tottenhamit

Buffon bën mrekullinë ndaj Tottenhamit GazetaExpress

Tottenham ka mundur të shëno ndaj Juventusit në Ligën e Kampionëve me golin e Harry Kane, por pritja e anglezit nga afërsia është ndalur nga portieri Gianluigi Buffon. Juventus pas 45 minutave është duke fituar 2:1

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shkurt 2018 21:27
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera