Kthehu lart

Bora mbulon stadiumin, shtyhet përsëri ndeshja Tërbuni-Erzeni

Bora mbulon stadiumin, shtyhet përsëri ndeshja Tërbuni-Erzeni GazetaExpress

​Reshjet e dendura të dëborës kanë shtyrë sërish ndeshjen mes Tërbunit dhe Erzenit.

Sfida e Kategorisë së Parë ishte ndërprerë para 10 ditësh për shkak të motit të keq dhe reshjeve të shiut. Në ndeshjen e parë që u ndërpre, tre lojtarë përfunduan në spital nga ethet dhe temperatura. Por edhe sot që ndeshja u vendos për të riluajtur minutat e mbetura, ka qenë dëbora që ka bërë të pamundur zhvillimin duke e shtyrë sërish.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Sporti:
    Data: 13 Shkurt 2018 12:13
    Autori: GazetaExpress

    Komentet

    Të tjera