Kthehu lart

Njihuni me njeriun e parë pa zemër, i cili jeton pa rrahje zemre dhe pa puls

Njihuni me njeriun e parë pa zemër, i cili jeton pa rrahje zemre dhe pa puls GazetaExpress

Fizikanët kanë zëvendësuar zemrën e një njeriu që është duke vdekur me një aparaturë të “rrymës së vazhdueshme”, duke dëshmuar se jeta është e mundur edhe pa rrahjet e zemrës.

Shihni videon e mëposhtme për më shumë:

    Data: 10 Qershor 2018 09:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera