Kthehu lart

Xhensila dhe Besi në muaj mjalti! Zbuloni ku ndodhen (Foto)

Xhensila dhe Besi në muaj mjalti! Zbuloni ku ndodhen (Foto) GazetaExpress

Pas 3 dasmave të cilat u komentuan pafund në media tashmë aktori Bes Kallaku dhe këngëtarja Xhensila Myrtezaj kanë nisur muajin e tyre të mjaltit.

Ka qenë vetë Xhensila, e cila përmes disa postimeve në Instastories ka treguar se ndodhet së bashku me Besin në një resort luksoz në Maldive. Ku duket të jetë destinacioni i dashurisë për çiftin e njohur./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 19:53
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera