Kthehu lart

Vajza e Ramës bën gabim fatal...Zbulon çfarë fshihet në vilën e Surrelit (Foto)

Vajza e Ramës bën gabim fatal...Zbulon çfarë fshihet në vilën e Surrelit (Foto) GazetaExpress

Vajzës së kryeministrit Edi Rama, Rea Xhillari i kanë shpëtuar disa detaje që mund të konsiderohen të pafalshme.

Ajo ka publikuar në Instagramin e saj foto të një shtëpie , të cilat ngjajnë me atë të shtëpisë së kryeministrit në Surrel të Tiranës. 

Deri më tani ishin parë foto të super ndërtesës nga jashtë, por asnjëherë nuk ka munguar kurioziteti për të parë se çfarë fshihet brenda shtëpisë së Ramës.

Rama gjithmonë e ka përshkruar shtëpinë e tij si të thjeshtë, të pasuvatuar dhe me shumë punime druri e dritare te mëdha.

Rea Xhillari, vajza e bashkëshortes së Kryeministrit Rama ka publikuar disa foto në “Story” në Instagram disa foto të një ndërtese, e cila nga përshkrimi është mjaft e ngjashme me shtëpinë e Kryeministrit në Surrel.

Gjelbërimi dhe mobiljet e thjeshta të drurit, muret e betonizuara të bëjnë të mendosh se Rea ka publikuar pamje se si duket shtëpia e Kryeministrit në Surrel./ Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2017 09:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera