Kthehu lart

‘Tërbohet’ Beatrix Ramosaj!

‘Tërbohet’ Beatrix Ramosaj! GazetaExpress

Ngjyra e kuqe njihet ndryshe si ngjyra që tërbon demit, por këtë herë duket se ka tërbuar këngëtaren shqiptare.

Bukuroshja Beatrix Ramosaj ka publikuar në rrjete sociale një foto ku shfaqet e veshur me të kuqe, ngjyrë e cila mbizotëron në këtë foto.

Ajo ka pozuar mjaft seksi në këtë foto duke u dukur më në formë se kurrë. Ende nuk dihet se kur do të kemi një projekt muzikor nga Beatrix, e cila është një këngëtare që pëlqehet mjaft nga publiku./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Janar 2018 18:44
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera