Kthehu lart

Tayna paraqitet si “zojë” jo si reperkë

Tayna paraqitet si “zojë” jo si reperkë GazetaExpress

Tayna është paraqitur me një veshje shumë interesante sonte në orët e vona

E derisa jemi mësuar ta shohim me një stil të reperkës, kësaj radhe ajo është paraqitur me një veshje ndryshe.

Stili i saj është më serioz, derisa ajo duket si një “zojë” e vërtetë në këtë veshje.

Tayna është njëra prej reperkave më të përfolura në Kosovë, derisa shpesh ka ditur që edhe të hy në botën e “diss”-ve, ku kryesisht është në “luftë” me Rinën. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Mars 2019 22:13
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera