Kthehu lart

Surpriza për Xhensila nuk përfundoi pas dasmës...shikoni çfarë po bën Besi...(Foto)

Surpriza për Xhensila nuk përfundoi pas dasmës...shikoni çfarë po bën Besi...(Foto) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 20:03

Gjatë dasmës së tyre Besi dhe Xhensila kanë mallëngjyer njëri-tjetrin me surprizat e përgatitura ku secili erdhi me një këngë të dedikuar për personin e zemrës, duket se surprizat nuk ka përfunduar akoma.

Besi ka bërë të ditur se së shpejti do të publikohet klipi i këngës “Skifterja e zemrës”, këngë që ai ja ka dedikuar bashkëshortes së tij jemi mjaft kureshtarë për të parë sesi do të realizohet ky klip./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 20:03
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera