Kthehu lart

Shpërthen ish banorja e BB9: "Meshkuj k..., ngatëroni burrërinë me atë mes këmbëve' (Foto)

Shpërthen ish banorja e BB9: "Meshkuj k..., ngatëroni burrërinë me atë mes këmbëve' (Foto) GazetaExpress

Ky shpërthim vjen nga një prej ish banoreve të Big Brother 9.  

Dona Pietri ka reaguar me anë të një postimi i cili do i bëjë meshkujt të ndihen keq.  

‘Disa ngatërojnë burrërinë me atë ‘aletin’ në mes të këmbëve! Ka femra burrnesha, ka deh meshkuj kurva’-shkruan Dona.

Nuk dihet se kush e ka prekur në palgë këtë vajzë, që e ka merituar nëj reagim kaq të ashpër. Vetëm para disa javësh ajo i dha  fund lidhjes me partnerin e saj Musa. 

Me sa dukej kjo ndarje ishte e qetë dhe pa deklarata kundër njëri tjetrit. Por paqja kaq e kishte...Apo bëhet fjalë për dikë tjetër...? /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2017 10:11
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera