Kthehu lart

“Shkodrania” e ‘O sa mirë’ nudo në filmin e ri?! (Foto)

“Shkodrania” e ‘O sa mirë’ nudo në filmin e ri?! (Foto) GazetaExpress

E njohur u bë falë rolin në serialin vendor ‘O sa mirë’.

Por, Linda Jarani pas kësaj serie mori pjesë edhe në disa projekte tjera kinematografike, shkruan lajmi.net

Së fundmi, ajo është bërë pjesë e filmit të metrazhit të shkurtë të titulluar ‘Faith’ me regji të regjisores Jehona Berisha.

 Në Instagram aktorja ka hedhur një fotografi ku shihet bashkë me aktorët Gojart Kqikun dhe Daniela Markaj, që do jenë pjesë e këtij filmi po ashtu.

Në foto, që të tre aktorët shihen të zhveshur në pjesën e lartë dhe jepej përshtypja sikur ata janë nudo tërësisht.

Por nëse do ketë ndonjë gjë të tillë, do e shohim pas premierës së filmit.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2017 01:39
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera