Kthehu lart

Shkenda Dubova e bën në bari! (Foto)

Shkenda Dubova e bën në bari! (Foto) GazetaExpress

Nuk ia ndinë fare Shkendës kur është fjala për dashuri.

Duket se këngëtarja gjilanase ka një dashuri të veçantë për natyrën, shkruan “Kosovarja”.

 Kjo duke u bazuar se Shkenda Dubova pak minuta më parë në profilin e saj në facebook, shihet se ka vendos një foto ku shihet e shtrirë në barë.

Dhe kjo foto që do ta shihni edhe tani, na e sjell një Shkendë të ëmbël siç është ajo.

Por e veçanta e fotos është se ajo është shtrirë në bari, dhe duket shumë verore, pavarësisht se jemi duke hy në stinën e vjeshtës.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2017 04:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera