Kthehu lart

Shikoni sa i është rritur gjoksi ‘Xhesikës’, vë fansat në dyshime se si iu rrit kaq shpejt (FOTO)

Shikoni sa i është rritur gjoksi ‘Xhesikës’, vë fansat në dyshime se si iu rrit kaq shpejt (FOTO) GazetaExpress

Aktorja Arta Nitaj këtë vit ka qenë shumë e përfolur në media. Përvoja në serialin “O Sa Mirë” bëri që ajo menjëherë të shndërrohet në një personazh atraktiv për shikuesit.

Bukuroshja nga Peja numëron me mijëra ndjekës në rrjetet sociale, ndërsa është herë pas here aktive me publikimin e fotografive të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Së fundmi, Nitaj ka publikuar një ‘selfie’ nga vetura e saj, përmes së cilës shfaq pak edhe gjoksin atraktiv me bluzën e saj provokuese.
 
Modelja Arta Nitaj shfaq gjoksin në një ‘selfie’ atraktiv.


Gjoksi i modeles bukuroshe nuk dukej gjithmonë në të njëjtën madhësi 
Mendimi i parë të shkon tek një ndërhyrje e mundshme, por në fakt mund edhe të kenë qenë filtrat e kamerës, ato që kanë bërë që gjoksi i modeles dhe aktores të marrë këtë pamje.

Sido që të jetë, ajo vazhdon të mbetet njëra ndër modelet me trupin më joshës në estradë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2017 08:31
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera