Kthehu lart

Rita, vjen me fotografi të veçanta

Rita, vjen me fotografi të veçanta GazetaExpress

Rita Ora ka postuar një seri fotografish në Instagram, ku ka fotografuar vetëm fytyrën

Pas turneut të suksesshëm të saj në Australi, Rita Ora ka udhëtuar në Tokio ku pritet që në kryeqytetin japonez ta vazhdojë turneun e saj, “Phoenix”.

E në fotot që Rita ka postuar ajo ka bërë “Bullseye”, që është edhe një simbol i një produksioni të muzikës, me origjinë nga Kensasi i Amerikës, shkruan GazetaExpress.

Nuk dihet nëse Rita e ka paralajmëruar ndonjë bashkëpunim me këtë produksion, apo kjo është edhe për “Bullseye”, një karakteri negativ që është i njohur nga librat komik të Marvel në SHBA.

Sido që të jetë, Rita pritet që të vazhdojë me turneun e saj në Azi, derisa kosovarja në vitin 2019 ka paralajmëruar se do ti dedikohet muzikës. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 11 Mars 2019 23:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera