Kthehu lart

Rita Ora vjen edhe me një risi, këtë se kemi pritur (Foto)

Rita Ora vjen edhe me një risi, këtë se kemi pritur (Foto) GazetaExpress E mërkurë, 13 Shtator 2017 21:33

Rita Ora është një ndër këngëtaret më të famshme shqiptare.

Ajo pos angazhimeve koncertale dhe këngëve të reja, po ftohet edhe në talent shoue.

Në fakt, këngëtarja ka qenë vitin e kaluar në jurinë e “Voice of United of Kingdom”.

Por, kësaj radhe hitbërësja “Your Song” ka qenë e ftuar në shoun e zbulimit të talenteve “Voice of Germany”, transmeton telegrafi.

Ajo ka publikuar disa fotografi në llogarinë personale në Instagram duke i njoftuar fansat për këtë ngjarje.

Ndryshe, Rita është duke punuar në projekte të reja muzikore, të cilat do t’i publikon gjatë muajve të ardhshme. 

Berlin - thank you @thevoicegermany stay tuned!! ????

A post shared by Rita Ora (@ritaora) on

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 21:33
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera