Kthehu lart

Rita Ora shfaqet më shumë fansa

Rita Ora shfaqet më shumë fansa GazetaExpress

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora është shfaqur këtë herë e rrethuar nga fansat e shumtë që tentonin të bënin fotografi.

Ajo dukej shumë me stil dhe e bukur veshur me fundin e gjatë të kombinuar me xhaketë, shkruan Indeksonline.

Rita dukej shumë e kuruar edhe me grimin e lehtë dhe flokët e kapura thjeshtë.

Ndryshe, menaxhmenti i Ritës ende s’e ka konfirmuar ardhjen në Kosovë për 10 vjetorin e pavarësisë.

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Janar 2018 04:49
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera