Kthehu lart

Rashel ekspozon më shumë se ç’duhet

Rashel ekspozon më shumë se ç’duhet GazetaExpress

Rashel Kolaneci është sportistja më seksi shqiptare

Ajo është e përfshirë në shumë fusha duke filluar nga modele, u zgjedh kampione e boksit madje së fundmi e kemi parë edhe si prezantuese në emisionin ‘Procesi Sportiv’, në vend të biondes Marina Vjollca.

Bukuroshja nga Shqipëria vazhdimisht publikon imazhe në rrjetet sociale, e sidomos në llogarinë e saj ‘Instastory’, duke mos munguar edhe ato provokueset./gazetablic/


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Janar 2018 14:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera