Kthehu lart

Provokon si kurrë më parë! Shikoni çfarë bën Anxhela Martini (Foto)

Provokon si kurrë më parë! Shikoni çfarë bën Anxhela Martini (Foto) GazetaExpress

Është padyshim një nga modelet më të bukura me origjinë shqiptare, e cila karrierën e saj e vijon jashtë vendit.

Por ashtu siç është shprehur edhe më parë tashmë Anxhela Martini nuk do të vazhdojë më në rrugën e modelimit. Megjithatë hiret dhe sjelljet si modele ajo nuk i ka humbur aspak. Në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale, Anxhela ka treguar vetëm një nga këmbët e saj në makinë, duke u shfaqur më seksi dhe në formë se kurrë./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 20:58
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera