Kthehu lart

Pas gjoksit, Era tregon të pasmet

Pas gjoksit, Era tregon të pasmet GazetaExpress

Era Istrefi ka vazhduar me foto provokative nëpër rrjetet sociale

Këngëtarja, e cila për një kohë ishte në SHBA për të punuar këngët dhe videoklipet e fundit, vazhdimisht është duke postuar foto të cilat ajo duket se i ka realizuar në Los Angeles dhe rrethina të këtij qyteti të njohur.

Mbrëmë ajo postoi një fotografi ku ekspozonte gjoksin e saj gjigant pas investimit që kishte bërë në të vitin e kaluar, kurse sot ajo ka vendosur që të bën të kundërtën, shkruan GazetaExpress.

Pas gjoksit, Era ka ekspozuar të pasmet e saj po ashtu seksi.

Ndryshe, Era pos këngëve thuhet se ka filluar edhe një lidhje të re me DJ Diplo. /GazetaExpress/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2019 18:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera