Kthehu lart

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani (Video)

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani (Video) GazetaExpress

Nuk po ndalet Rita, ja çfarë ka bërë tani (Video)

Ajo pas u konfirmuar si njëra prej anëtarëve të jurisë së X Factor ka konfirmuar se së shpejti do të këtë edhe një risi prej saj.

Është fjala për një këngë që ajo e ka realizuar në bashkëpunim me Avici.

Këngës i është punuar videoklipi dhe sipas Ritës pritet të që të lansohet së shpejti. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 23:10
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera