Kthehu lart

Nuk do ta besoni mbesa e kujt është Enca Haxhia (Foto)

Nuk do ta besoni mbesa e kujt është Enca Haxhia (Foto) GazetaExpress

​ Këngëtarja Enca Haxhia është duke na surprizuar dita ditës, por këtë herë nuk ka të bëjë me pozat e saj të ekzagjeruara.

Me sa duket këngetarja e preferuar e të rinjve shqiptarë u ushtrohet në sportin e qitjes.

Ajo ka publikuar një foto mbi të cilën shkruan: “Mbesë Partizani’. Këtë detaj Enca e ka zbuluar për herë të parë. Por nga shkrepja e fotos nuk mund të lihen pa u bënë re dhe të pasmet e saj voluminoze. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2017 09:41
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera