Kthehu lart

Nuk do e besoni sa kushton kjo këmishë e Marinës!

Nuk do e besoni sa kushton kjo këmishë e Marinës! GazetaExpress

Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit shqiptar.

Padyshim që ndjekësit e Marina Vjollcës në rrjete shohin edhe veshjen dhe stilin që moderatorja ka. 

Këtë herë në rrjete sociale është publikuar çmimi i një këmishe të saj, e cila arrin deri  në 815 euro. 

Nuk është hera e parë që Marina apo motra e saj Luana komentohen për veshjet e tyre si në daljet publike ashtu edhe në përditshmëri./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shkurt 2018 12:20
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera