Kthehu lart

Një mami hot si Vesa Luma, vishet me fustanin e tejdukshëm

Një mami hot si Vesa Luma, vishet me fustanin e tejdukshëm GazetaExpress

Vesa Luma është këngëtarja nga Kosova që për shumë vite ka qenë pjesë e pandashme e skenës muzikore.

Vesa është larguar nga muzika për t’iu përkushtuar familjes së saj. Këngëtarja është e martuar me reperin nga Shqipëria, Big Basta me të cilin ka edhe një djalë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale, me postime të ndryshme. Ajo ka publikuar një foto në të cilën shihet e veshur me një fustan të tejdukshëm, që e shfaq atë shumë bukur.

Shikoni foton që ajo ka publikuar: 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 12 Mars 2019 08:27
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera