Kthehu lart

Nëse e keni nxehtë, mos i shikoni këto 10 foto të Irina Shayk

Nëse e keni nxehtë, mos i shikoni këto 10 foto të Irina Shayk GazetaExpress

Ajo është një nga super modelet më të mira në botë.


Dhe Irina Shayk e ekspozoi atë në mënyrë të përkryer, teksa ishte veshur me të brendshme të zeza.

Engjëlli 32 vjeçar i Victoria’s Secret dukej e mahnitshme, teksa qëndronte e shtrirë në krevat. (TemA)


    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Qershor 2018 13:37
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera