Kthehu lart

Momente intime në orët e vona, ja çfarë mban në gojë Benardi (Foto)

Momente intime në orët e vona, ja çfarë mban në gojë Benardi (Foto) GazetaExpress

Ata janë një nga çiftet më të dashuruar dhe që po i rrezistojën kohës edhe pas daljes nga Big Brother. 

Xheni dhe Benardi janë duke shijuar lumturinë dhe famën e tyre. Tashmë ata janë pjesë e show-t ‘Dance with me’ ku janë shfaqur më të lidhur se asnjëherë me njëri tjetrin. Ata ndajnë detaje të jetës me fansat e tyre, madje dhe çaste lumturi intime nga shtrati. 

Si gjithmonë ata i karakterizon humori. Benardi nuk mund të qëndrojë pa ngrënë edhe kur bie në gjumë. E mbyll natën me një çamçakëz. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2017 10:55
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera