Kthehu lart

Modelja holandeze e tepron në Brazil...

Modelja holandeze e tepron në Brazil... GazetaExpress

Doutzen Kroes po vazhdon pushimet e nxehta në mes të dimrit.


Modelja nga Holanda ka treguar djegiet e saj nga diellit, në plazhin e Bahias së Brazilit.

Por 32-vjeçarja ka zbuluar më shumë se ç’duhet, duke u shfaqur topless.    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Janar 2018 15:18
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera