Kthehu lart

Miriami e thotë publikisht! Nuk i pëlqen Albani kur vepron kështu...(Foto)

Miriami e thotë publikisht! Nuk i pëlqen Albani kur vepron kështu...(Foto) GazetaExpress

Këngëtarja Miriam Cani ka publikuar në rrjetë sociale një moment mjaft të bukur mes saj dhe bashkëshortit Alban Skënderaj.

Ata ndodhen në studion e regjistrimit, por duket se serioziteti i Albanit në këtë rast nuk i pëlqen shumë Miriamit. 

“Në studio bëhet gjithmonë shumë serioz”,-ka shkruar Miriami krahas fotos ku Albani  shfaqet duke punuar dhe tërësisht pa mendje.

Pritet që së shpejti të dy të sjellin produksione të reja së shpejti./Gazeta Express/

  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 13 Shtator 2017 22:29
  Autori: GazetaExpress
  • Kur bën grim edhe në fitnes si Blerona

   Kur bën grim edhe në fitnes si Blerona 0

  Të tjera