Kthehu lart

Mendonit se Tika Camaj ishte seksi…? Nëna e saj do t'ju lërë pa fjalë (Foto)

Mendonit se Tika Camaj ishte seksi…? Nëna e saj do t'ju lërë pa fjalë (Foto) GazetaExpress

Tika Camaj është një nga modelet shqiptare me famë botërore.

Ajo është një nga modelet e të famshmes të ‘Victoria's Secret’. Tika ka postuar një foto në Instagramin e saj me nënën. 

Kjo foto shpjegon qartë se nga buron gjithë bukuria që karakterizon vajzën seksi. 

Linjat e Tikës janë perfekte dhe fotot e postuara në rrjetet sociale janë përvëluese. /Gazeta Express/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 14 Shtator 2017 12:00
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera