Kthehu lart

Meda me djemtë, pozë në stil të reperave (Foto)

Meda me djemtë, pozë në stil të reperave (Foto) GazetaExpress

Këngëtari Meda pas një vere të gjatë ka gjetur kohë për djemtë tij

E, këtë herë ai ka zgjedhur që të bëj një fotografi me ta duke bërë stilin e reperëve.

Dihet që Meda është më shumë i angazhuar në zhanre të muzikës popullore, por viteve të fundit ai nuk i ka thënë jo edhe bashkëpunimeve me reperë.

Apo, ndoshta djemtë e tij kanë zgjedhur që të jenë reperë, si një zhanër që pritet të jetë më dominues në vitet që vinë. /GazetaExpress/ 

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Shtator 2017 20:51
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera