Kthehu lart

Mbesa e ish-Presidentit Nishani provokon sërish me kalendar seksi!

Mbesa e ish-Presidentit Nishani provokon sërish me kalendar seksi! GazetaExpress

Ajo ka qenë një nga personazhet më të komentuara të vitit që lamë pas.

Kjo për shkak të afërsisë së saj me ish-Presidentit e Republikës Bujar Nishani dhe gjithashtu për shkak të fotove të saj tejet provokuese. 

Këtë herë biondja seksi Beniada Nishani është rikthyer në qendër të vëmendjes përmes një kalendari mjaft seksi që ajo bërë.

‘ Viti i Ri, Kalendar i ri. Për këdo që e do këtë kalendar nuk duhet të hezitojë, por të kontaktojë me mua' shkruan ajo në rrjete sociale. 

Kujtojmë që Beniada ka patur edhe më parë eksperienca më kalendarët seksi, si përshembull tek “Playboy”./Gazeta Express/

    Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
    Data: 13 Janar 2018 17:46
    Autori: GazetaExpress

    Të tjera