Kthehu lart

Lawrence bën publike lidhjen me regjisorin 48-vjeçar (Foto)

Lawrence bën publike lidhjen me regjisorin 48-vjeçar (Foto) GazetaExpress

Romanca e aktores Jennifer Lawrence me regjisorin Darren Aronofsky kishte nisur gjatë xhirimit të filmit “Mother”, por lidhjen e tyre e kanë mbajtur sekrete.

Mbrëmja e mërkurës shënoi paraqitjen e parë publike të 27-vjeçares me regjisorin 48-vjeçar, raporton Daily Mail.

Dyshja fillimisht mbajti distancën gjatë parakalimit në tepihun e kuq për promovimin e filmit, por krejt papritur çifti i ri është parë krah për krah për poza në New York.


  Bëje LIKE dhe merr lajmin e fundit nga Express Rozë:
  Data: 14 Shtator 2017 10:52
  Autori: GazetaExpress
  • Që një dekadë me motrat Kardashian

   Që një dekadë me motrat Kardashian 0

  Të tjera